Konštrukčné stavebné
systémy BAUCORE®

Image

O NÁS

BAUGRUP je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva a moderných architektonických riešení už od roku 2000. Zamestnávame talentovaných a skúsených ľudí od inžinierov až po montážnikov. Veľký význam kladieme na udržateľnosť, čo sa prejavuje aj v materiáloch, ktoré vyrábame.

Vyvinuli sme jedinečné dekoratívne fasádne systémy BAUCLAD a BAUTRIM, ktoré sa už 20 rokov úspešne predávajú na 5 kontinentoch vo viac ako 100 krajinách sveta.

Image

Neskôr sme portfólio rozšírili o inovatívny a odolný fasádny systém BAUGRC. Tento fasádny systém je vyrobený zo špeciálneho ľahkého betónu, s ktorým sa dokážu realizovať rozmanité architektonické riešenia.

Do nášho portfólia taktiež patria špeciálne fasádne farby a línia produktov BAUCONCEPT, ktorá pozostáva najmä z moderných kvetináčov vyrobených z ľahkého betónu.

Hlavným výrobným programom na Slovensku je stavebný systém BAUCORE®, s ktorým sa dajú postaviť tie najmodernejšie domy, modulárne stavby, komerčné objekty, výrobné a skladové haly, nadstavby, strechy, garáže, prístrešky a mnoho iného.
Technológia spočíva v ľahkých profiloch z kvalitnej pozinkovanej ocele, ktoré sa vyrábajú ohýbaním do tvaru C a U a rezaním rôznych prvkov, ktoré tak tvoria unikátny stavebný systém. Vlastníme jednu z najmodernejších výrobných liniek na výrobu ľahkých tenkostenných konštrukcií v Európe.

Konštrukciu domu o veľkosti 150m2 vieme vyrobiť už do 24 hodín.

Image

Vďaka systému BAUCORE® vyrábame aj vlastné obytné a sanitárne kontajnery, ktoré sa ľahko prepravujú a vyznačujú vysokou pevnosťou a nízkou váhou. Môžu byť stohovateľné na seba a dajú sa taktiež spájať do väčších celkov. Výhodou je že sú z ľahkej pozinkovanej ocele a teda nehrdzavejú.
Tento výrobný program nájdete na našich webstránkach www.kontajnery.sk a www.levnykontejner.cz.

Okrem výroby sa aktívne venujeme medzinárodnému obchodu so stavebnými materiálmi, ktoré využívame aj vo vlastných výrobných programoch. Sú to predovšetkým stavebná oceľ, pozinkované oceľové plechy, betonárska oceľ, sendvičové panely, betónovo-vláknité dosky a iné.

Pre viac informácii o našich produktoch navštívte naše showroomy v Prahe alebo v Bratislave, prípadne sa obráťte na naše obchodné oddelenie.