Konštrukčné stavebné
systémy BAUCORE®

Image

SPOLUPRÁCA

STANTE SA SÚČASŤOU RÝCHLO RASTÚCEHO TRENDU V OBLASTI STAVEBNÍCTVA – VÝSTAVBY EKOLOGICKÝCH BUDOV Z ĽAHKÝCH OCEĽOVÝCH KONŠTRUKCIÍ.

Našou prácou je návrh, výroba a predmontáž stavebnej konštrukcie BAUCORE®. Kladieme dôraz na každý detail, naši konštruktéri systém neustále zdokonaľujú a vyvíjajú nové produkty. Snažíme sa byť najlepší v tom, čo vieme. Sme skúsení konštruktéri, ktorí rozumejú stavbám, ale aj potrebám zákazníkov.

Stavby nerealizujeme – to nechávame na iných odborníkov.

Spolupracujeme so skúsenými stavebními skupinami a firmami, ktoré vedia naše dielo dotiahnuť do dokonalého konca. Školenie partnerov je väčšinou veľmi krátke, nakoľko celý systém sa montuje veľmi intuitívne a rýchlo. Na stavbe sa už nič neupravuje, celý systém do seba dokonalo zapadá a nedáva tak priestor na chyby.

Spolupracujeme taktiež s projektanty a architekty, ktorí sú otvorení novým trendom.

Image

BAUCORE® však najviac ocenia samotní developery a to najmä vďaka suchej, mimoriadne rýchlej výrobe a výstavbe, ktorú nezastaví ani zimné obdobie. Ekologický a ekonomický dôvod je len pridaná hodnota umocnená 50 ročnou garanciou na konštrukciu. BAUCORE® je zlatou strednou cestou pri výstavbe rodinných domov, komerčných budov, hál a podobne.